Екологічний простір відкрито

Поспішаємо поділитися чудовою новиною.

На базі Чорнобильського заповідника відкрито еколого-освітній інформаційний центр “Екологічний простір”, який стане місцем, де здійснюватиметься не тільки еколого-просвітницька діяльність, а й акумулюватиметься вся інформація про екологічні заходи та відповідні інновації Іванківського й Поліського районів (Київська область); місцем для проведення ділових зустрічей; центром надання інформації про актуальну екологічну ситуацію в районах, діяльність природоохоронних установ, екскурсійні маршрути, а також місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.

Інформаційний центр відкрито за підтримки грантового проєкту ГЕФ ПМГ «Молодь в дії! Розбудова спроможності та партнерств задля ефективного залучення молоді до кліматичних рішень” та Громадської організації “Екологічний простір – 2020”.

Сьогоднішня зустріч НАЦІОНАЛЬНОГО КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ДОРАДЧОЇ ГРУПИ ПРОГРАМИ МАЛИХ ГРАНТІВ ГЕФ була приурочена саме до відкриття Центру. Вона стала першим масовим заходом, проведеним у новій просвітницькій структурі.

З радістю запрошуємо всіх до співпраці та організації заходів на базі нашого еколого-освітнього інформаційного центру!

#chornobyl_reserve
#чорнобильськийзаповідник
#чернобыльскийзаповедник